Slovenská verzia English version

  » SÚKROMNÁ INZERCIA «  

Infolinka: 0910 / 32 32 32

· Hľadať nehnuteľnosť ·

Druh:
 Kde:
 Typ:
Cena:

Zdieľať

.: O nás

Realitná spoločnosť EUROPEN s.r.o. vznikla fúziou významých stavebných spoločností.
Hlavným predmetom činnosti našej spoločnosti je stavebná výroba, predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností, ako aj jej sprostredkovanie, a to s dôrazom na spokojnosť našich klientov. Naša spoločnosť taktiež poskytuje klientovi kompletný právny servis, prípravu všetkých nevyhnutných podkladov od počiatku až po jej koniec.
O Vašu nehnuteľnosť sa staráme od podpisu dohody o sprostredkovaní predaja či prenájmu až po podpis kúpnej zmluvy a odovzdanie kľúčov k Vášmu novému bývaniu, rekreácii či podnikaniu. Všetky potrebné služby spojené s predajom, prenájmom i kúpou Vašej nehnuteľnosti urobíme za Vás.
V komunikácii pokladáme za prioritný individuálny prístup a korektnú spoluprácu s minimálnymi nákladmi na strane kupujúceho. Uvedomujeme si hodnotu času, a preto sa snažíme čo najviac odbremeniť našich klientov od zdĺhavej administratívy.
Rokmi overené úspešné pôsobenie na trhu s nehnuteľnosťami umožňuje spoločnosti EUROPEN, s. r. o. získať a udržať konkurenčnú výhodu pre svojich klientov.
V prípade ak sa rozhodnete pre spoluprácu s našou spoločnosťou, vynaložíme všetku potrebnú snahnu pre Vašu spokojnosť.
S radosťou Vás očakávame a sme pripravení Vám výjsť v ústrety
na profesionálnej úrovni.

"Nie sme jediní, ale sme jedineční"

Všetko pre Vašu nehnuteľnosť


úvod  :  o nás  :  ponuka  :  o nás  :  chaty  :  projekty  :  služby  :  dopyt  :  stavebná výroba  :  výkup  :  úvery  :  kontakt   : : :   CSS validator  ‌  XHTML validator

designed by: paren     © 2009 CGD GROUP